Kremy odchudzające

Diety, zabiegi, kuracje i herbatki to sposoby na zrzucenie zbędnej wagi. W likwidacji nadwagi pomagają nam też kremy odchudzające. W zasadzie, krem to dość specyficzny sposób odchudzania. Nie pozwolą nam bowiem schudnąć całkowicie. Jednym z głównych Założeniem kremów odchudzających jest to, że pomagają spalać tłuszcz w takich miejscach jak talia, czy uda. Część tego typu  kremów zawiera aminofilinę - substancję znaną z tego, że redukuje tłuszcz.

Zaś przeprowadzone jakiś czas temu badania pokazały, że osoby stosujące kremy, wraz z ćwiczeniami osiągnęły lepszy wyniki. A więc spaliły więcej tłuszczu niż osoby tylko ćwiczące. Badania przeprowadzono na grupie kobiet zaangażowanych w program chodzenia, które aplikowały kremy odchudzające na swoją talię. Rzeczywiście, efekt był zaskakujący, bo po kilku tygodniach, kobiety stosujące kremy odchudzające straciły 28 cm w talii a kobiety nie stosujące kremów tylko 13 cm.

Nie tak często jednak Polacy decydują się na spróbowanie działania kremu. Przeważnie wątpią w te cudowne właściwości. Poza tym, są to produkty dość nowe, więc nie są jeszcze znane wszystkie tajemnice działania kremu i jego wpływ na przyszłe funkcjonowanie organizmu. Specyfiki te mają też niezbyt jasne skutki uboczne. Na przykład niektóre z nich wpływają na apetyt a inne celują w redukcję tłuszczu w miejscu zaaplikowania. Kremy zawierające aminofilinę są w stanie aktywować tłuszcze w poszczególnych częściach ciała wydaje się, że mogą być pomocne w usuwaniu tłuszczu z ciała.

 

 

Zobacz także

Specjalista kardiolog

Zdrowie to niezwykle ważny aspekt naszego życia. W sumie to można się pokusić o stwierdzenie, że bez zdrowia nie...

Czytaj dalej

Czy integracja sensoryczna twojego dziecka nie odbiega od normy?

​Być może twoje dziecko nie lubi chodzić w ubraniu, a niektóre materiały powodują u niego dyskomfort. Może...

Czytaj dalej